• slide01.jpg
  • slide02.jpg
  • slide03.jpg
  • slide04.jpg

ТОВ «Євпаторійський рибзавод» пропонує для ефективної годівлі сільскогосподарських тварин, птиці, риби і пушних звірів новий вид продукції-дефіцитний, білковий (протеїновий), високоякісний, екологічно-чистий, без сторонніх домішок, продукт – Риборослинна кормовадобавку (РРКД). 
РРКД виготовляється з свіжої або свіжомороженої дрібної риби власного вилову з Азово-Чорноморського басейну та добавки шротів сої або соняшнику
РРКС – сипкий, однорідний, порошок, містить велику кількість необхідних, незамінних, легкозасвоюваних органічних сполук, в т.ч. протеїну не менше 46% ( по ТУ У 15.7-20663004-001:2006), жиру до 10%, фосфору до 5%, кальцію до 8%, вологість до 11%, тощо.
Продукція апробована в господарствах різних регіонів.
Якість перевірена і підтверджена Актами експертиз РД Лабораторії ветмедицини АР Крим, ДНДКІВП та кормових добавок (Львів), ДНДІ лабдіагностики і ветекспертизи (м.Київ),НПП «Біо-Тест-Лабораторія» (м. Київ) та МУБРПУУ лабораторії якості і безпеки продукції АПК(м. Київ)
Пакування 1,2 5,10,35,40 кг або за вимогою замовника.
Термін придатності: 12 місяців.

 

 

 

 

 

DOLFOS S-премікс для свиней - УНІВЕРСАЛЬНИЙ

Поповнює мінерально-вітамінну недостатність у всіх статево-вікових груп свиней . Є цінною добавкою до всіх господарських кормів.
Властивості:
ДОЛЬФОС С містить комплекс вітамінів, мінеральних елементів, амінокислот, ензим-фітазу та смако-ароматічекіе добавки.
переваги застосування
ДОЛЬФОС С введений в раціон годівлі поросят, запобігає хворобам, пов'язаним з вирощуванням, харчовіим отруєнням. Застосовуваний в годівлі підсвинків і свиней на відгодівлі, покращує використання корму, збільшує приріст ваги, скорочує період відгодівлі, запобігає хворобам, пов'язаним з авітамінозами, підвищує якість туші після забою. Використовуваний в годівлі свиноматок, позитивно впливає на народжуваність і запобігає хворобам періоду опоросу. ДОЛЬФОС С введений в раціон годівлі кнурів, позитивно впливає на здатність до розмноження.
Добове дозування:
поросята до 20кг: 4-15г
підсвинки 20-60кг: 15-35г
свині на відгодівлі 60-100кг: 35-70г
свиноматки супоросні і годують: 45-85г
в груповому годуванні: 2-3кг ДОЛЬФОС С на 100 кг корму - 2-3%

Приватне підприємство "ЮВІЛОН"

Позитивна оцінка клієнтами якості продуктів ПП "ЮВІЛОН" дозволила розширити коло не тільки в межах Черкаської області, а і в інші регіони України, та відповідно збільшити асортиментну пропозицію.

Маючи регіональні склади в містах Черкаси та Золотоноша ПП "ЮВІЛОН" стає ближче до своїх клієнтів, а в планах компанії збільшити покриття відкривши склади інших регіонах України.

Спеціалісти компанії "ЮВІЛОН" постійно контролюють якість продуктів, використовуючи найновіші досягнення науки у відгодівлі свиней, ВРХ та птиці консультуючись та співпрацюючи з провідними фахівцями галузі сільського господарства України та Європи.